fbpx

Intenzivní kempy

Nastal čas posunout se o level výš a začít lyžovat jako bůh

Má tvoje technika mezery a chceš na tom fakt zamakat? Zaručujeme, že tři dny intenzivního lyžování a bušení teorie na kempu jsou nejefektivnějším způsobem, jak toho dosáhnout.

katerina paulathova
Race camp s Kačou Pauláthovou

7. – 9. 10. 2022, Kaprun

Valašský kemp II.

7. – 10. 3. 2023, Bílá

Prosluněné Alpy

2. – 5. 4. 2023, dobrému počasí vstříc

Proč trénovat s námi?

Nejsme běžní intrukroři lyžování, které potkáš v každém středisku. Naše výuka je jedinečná novým přístupem a moderním stylem lyžování, které jsme se naučili ve světovém poháru nebo při tréninku na olympiádu.

Co se naučíš

Co říkají naši klienti

Nemůžeme se dočkat další sezóny!

S dcerou jsme absolvovali několik lekcí v Beskydech. Byli jsme oba tak spokojeni, že jsme nakonec vyjeli i společný trénink v Rakousku. Dcera závodně lyžuje, ale i tak ji kemp hodně posunul v technice. Pro Julču byl trenér Honza od začátku jasným „lyžařským bohem“ a hodně se snažila jeho připomínky a poznatky do jízdy promítnout. Oceňuji citlivou práci s dětskou duší, kde i při celodenním tréninku nebyla dcera otrávená, ale z kopce přicházela usměvavá a šťastná. Letní přípravu povedeme taky v duchu doporučení od lyžařských bohů.

Michal Čechura

Plzeň

S kamarády v Söldenu letos trochu jinak.

Třídenní lyžařský kemp byl super intenzivní. Na svahu jsme trávili prakticky celé dny. Ráno pěkně rozcvička přímo na svahu a pak lyžování pod drobnohledem Ondry, který naše jízdy natáčel a důkladně rozebíral. Tlačil celou naši skupinu k lepším výkonům a především k pokročilé lyžařské technice. Za těch pár dní byl posun výrazný. Určitě bych kurzy s Lyžuj jako bůh doporučil každému, kdo se chce naučit pořádně lyžovat a nechce se jen klouzat ze svahu. Je to dost náročné, ale také zábavné a 100% přínosné!

Ota

Teplice