fbpx

Podzimní rozlyžování s Olsenem

3. – 6. 11. 2022, Stubai

Na tento termín ještě nejsi přihlášen.

Popis kempu

Kemp pro všechny fyzicky zdatné lyžaře, kteří chtějí před sezónou zamakat na své technice.

Naladíme se na stejnou vlnu a tři dny pak budeme intenzivně pracovat na tvém lyžařském pokroku. Svým ostřížím zrakem na tebe na svahu dohlédnou Olsen s Ondrou a věř, že ti nedají nic zadarmo.  Úkol zní totiž jasně, zlepšit se!

Na kempu bude exkluzivně ve spolupráci s Madeja sport připraveno několik lyží z VIP sekce k vyzkoušení. Jako třešničku na dortu s sebou vezmeme na ukázku i lyže, na kterých jezdí závodníci světového poháru.

skiing girl

Obsah

Naučíš se využít naplno potenciál carvingových lyží a zaříznout oblouk tak, aby patka lyže jela ve stejné stopě jako špička. Tvůj lyžařský postoj bude stabilní, s konstantním tlakem do holení, spodní polovina těla se bude pohybovat nezávisle na horní. Odneseš si sebejistotu v každém pohybu.

V průběhu kempu se soustředíme na praktické procvičování novinek tak, aby u každého došlo k co největšímu zlepšení. Pro zachování individuálního přístupu je maximální počet účastníků 8.

Trenéři

Na tomto kempu se o tebe budou starat:

Olsen

Trenér a servisman Ester Ledecké ze zlatých olympijských her v Pchjongčchangu.

Ondra

Trojnásobný mistr ČR ve slalomu, trenér a servisman světového poháru.

Lokalita

stubai valey

Stubai je největší ledovcový areálv Rakousku. Velké množství sjezdovek s různým sklonem nám dovolí trénovat jak delší, tak i kratší oblouky.

Ubytování

alpine, building, cabin-15986.jpg

Ubytování ještě připravujeme. Penziony vybíráme vždy podle pozitivních zkušeností z minulých let. Nemusíš se bát, máme určité standardy. 🙂

Cena: 20 390 Kč

skier transparent background

FAQ

S jinými dotazy nás neváhej kontaktovat

Cena neobsahuje cestovní ani úrazové pojištění. Zařiď si prosím pojistku s plněním podle své volby a nezapomeň, aby zahrnovalo pojištění pro lyžování.

Kemp může absolvovat kdokoliv kromě naprostých začátečníků. Předpokládáme, že s námi sjedeš bez problémů červenou sjezdovku. Účastníky můžeme rozdělit podle výkonnosti a zařídit tak, aby si každý zalyžoval na maximum svých schopností.

Můžeme ti pomoct zařídit spolujízdu s ostatními účastníky, napiš nám e-mail, odkud pojedeš a kolik míst potřebuješ/nabízíš.

Storno podmínky a odkaz na obchodní podmínky

Budeš potřebovat lyže, hůlky, helmu, brýle, případně páteřák, oblečení podle aktuálního počasí. Zábava na večírek je taky vítána… 🙂

Rádi ti vystavíme dárkový poukaz, kontaktuj nás prosím e-mailem info@lyzuj-jako-buh.cz.