fbpx

workshop domácího servisu lyží

22. 1. 2024, 10:00, Bílá

Na tento workshop ještě nejsi přihlášen.

Popis workshopu

Vyslyšeli jsme častá přání našich klientů a připravili workshop ručního servisu sjezdových lyží. Své zkušenosti ze závodního prostředí jsme se teď rozhodli předávat dál, aby pomohly i tobě doma v garáži.

Pokud se chceš naučit servisovat lyže od člověka, který tuto práci dělal na top úrovni a pokračuje v ní dodnes, tak máš jedinečnou příležitost. Po tomto workshopu si připravíš perfektně lyže ručně jen s pár nástroji a trochou pečlivosti. Našim cílem je, abys nemusel několikrát za sezónu dávat lyže do profesionálního servisu, a přitom jsi je měl připravené jako na závod před každým svým výjezdem na hory. 🙂 Kdo má doma více párů lyží, určitě ocení i úsporu časovou a do budoucna i finanční.

Workshop je určen pro všechny nadšené lyžaře, hobíky i profíky, kteří si chtějí brousit a mazat lyže sami. Obsah přizpůsobíme tvé úrovni a zručnosti, nemusíš se bát.

Servisman Ondrej Trcka

Obsah

Vysvětlíme si rozdíl mezi strojním a ručním servisem, popíšeme jednotlivé vybavení, konstrukci lyže, základní principy a postupy. Nejvíce času budeme věnovat praktickým ukázkám a nácviku.

Workshop je určen pro skupinu maximálně 6 osob, aby si všichni mohli každý servisní úkon dokonale prakticky natrénovat. K dispozici budou tři stoly, veškeré vybavení a také starší lyže, na kterých si můžou účastníci vyzkoušet první zářezy. 🙂 Vezmi si i své lyže, pokud nejsou v hodně špatném stavu (rez, rýhy na skluznici), naučíš se pracovat přímo na nich.

Používáme osvědčené vybavení firmy Holmenkol, které si zrovna můžeš i koupit a odnést domů, abys hned mohl začít trénovat. Na workshopu od nás dostaneš slevu 5 % na materiál jako dárek!

Workshopem tě provede:

Ondřej Trčka pracoval jako servisman českých reprezentantek Kláry Křížové a Kateřiny Pauláthové. Později připravoval lyže aktuálně nejlepší polské závodnici Maryně Gąsienici-Daniel.

Ondra Trčka

„Naši klienti se mě na lekcích často ptají, jak si připravit lyže v domácích podmínkách. Proto jsem se rozhodl odkrýt svoje know-how z šesti let servisování ve světovém poháru i na dvou olympiádách a ukázat všem zájemcům ruční servis jako pro závodníky.“

Cena: 5 350 Kč

skier transparent background

FAQ

S jinými dotazy nás neváhej kontaktovat

Budeš potřebovat pracovní oblečení a boty, ostatní vybavení je zajištěno. Nezapomeň své lyže, abys potom doma neváhal a uměl servis přímo na nich.

  • Částka je vratná v celé výši v případě stornování více než 30 dnů před termínem workshopu.
  • 50 % celkové částky kempu v případě stornování více než 14 dnů před termínem workshopu.
  • Částka je nevratná v případě stornování méně než 14 dnů před termínem workshopu.

Kompletní obchodní podmínky najdete zde.

Můžeme ti pomoct zařídit spolujízdu s ostatními účastníky, napiš nám e-mail, odkud pojedeš a kolik míst potřebuješ/nabízíš.

Rádi ti vystavíme dárkový poukaz, kontaktuj nás prosím e-mailem info@lyzuj-jako-buh.cz.