fbpx

Valašský kemp II.

27. 2. – 1. 3. 2024, bílá

Na tento termín ještě nejsi přihlášen.

Popis kempu

Kemp je určen pro nadšené lyžaře, kteří chtějí posunout svou techniku dopředu.

Už se nemůžeme dočkat až vás vezmeme do našeho vymazleného domácího střediska na Bílé v Beskydech. Vybrali jsme termín uprostřed týdne, takže nebudeme muset čekat v řadách a na sjezdovkách budeme mít dostatek prostoru pro váš pokrok v lyžování. Užijete si 3 dny intenzivního lyžování s našimi trenéry, společenské večery i workshop o servisu lyží. V rámci kempu máte také možnost navštívit i místní wellness a pořádně se zregenerovat.

Na kempu bude exkluzivně ve spolupráci s Madeja sport připraveno několik lyží z VIP sekce k vyzkoušení. Jako třešničku na dortu s sebou vezmeme na ukázku i lyže, na kterých jezdí závodníci světového poháru.

Lyžaři ve středisku Bílá

Obsah

Náš cíl je jednoduchý, zlepšit tvoji techniku tak, aby ses na sjezdovce cítil komfortně, bezpečně a užíval si každý oblouk. Vštěpíš si základní principy správné techniky a stabilní lyžařský postoj s tlakem do holení, aby tě už nikdy nepálila stehna a nemusel jsi pořád odpočívat. Budeme se věnovat carvingu, abys využil naplno potenciál svých lyží a měl krásný čistý oblouk bez smýkání. Těšit se můžete také na společný „Valašský večer“ a ochutnávku místních domácích specialit v tuhé i tekuté formě. 🙂
V průběhu kempu se soustředíme na praktické procvičování tak, aby u každého účastníka došlo k co největšímu zlepšení. Pro zachování individuálního přístupu je maximální počet účastníků na kempu 10 (na tři trenéry). Každý den budeme lyžovat ve dvou blocích, dopoledním a odpoledním.

Trenéři

Na tomto kempu se o tebe budou starat:

Monika Vostárková

Monča

Slunce našeho týmu, co prozáří každý nevlídný a zamračený den. Svítí na svahu i mimo něj. 🙂

Mára

Bůh na sněhu i na blátě, v létě vymění lyže za enduro. Zkus ho předjet!

Zajímá tě, jak to na kempu může vypadat?

Přečti si článek na blogu a mrkni na video a fotky z minulé akce. 🙂

Lokalita

ski bila lanovka

Areál Bílá je ukrytý v údolí horských lesů uprostřed malebných Beskyd a zaručuje tak výborné sněhové podmínky. Disponuje širokou škálou sjezdovek od sportovních FIS po modré rodinné. Červená sjezdovka je homologovaná pro mezinárodní závody a trénují na ní reprezentanti ČR i úspěšný místní klub.

Ubytování

apartmany na fare bila
V nově zrekonstruovaných apartmánech v historickém objektu bývalé fary. Nachází se přímo v centru obce, v docházkové vzdálenosti ke sjezdovkám, restauracím i obchodu. Na ubytování je možnost přiobjednat si snidani za 170 Kč. Oběd si dáme v bistru Špicar u sjezdovky a na večeři můžeme např. do hotelu Bauer.

Cena: 13 990 Kč

skier transparent background

FAQ

S jinými dotazy nás neváhej kontaktovat

Cena neobsahuje cestovní ani úrazové pojištění. Zařiď si prosím pojistku s plněním podle své volby a nezapomeň, aby zahrnovalo pojištění pro lyžování.

Kemp může absolvovat kdokoliv kromě naprostých začátečníků. Předpokládáme, že s námi sjedeš bez problémů červenou sjezdovku. Účastníky můžeme rozdělit podle výkonnosti a zařídit tak, aby si každý zalyžoval na maximum svých schopností.

Můžeme ti pomoct zařídit spolujízdu s ostatními účastníky, napiš nám e-mail, odkud pojedeš a kolik míst potřebuješ/nabízíš.

  • Částka je vratná v celé výši v případě stornování více než 30 dnů před termínem kempu.
  • 50 % celkové částky kempu v případě stornování více než 14 dnů před termínem kempu.
  • Částka je nevratná v případě stornování méně než 14 dnů před termínem kempu.

Kompletní obchodní podmínky najdete zde.

Budeš potřebovat lyže, hůlky, helmu, brýle, případně páteřák, oblečení podle aktuálního počasí. Zábava na večírek je taky vítána… 🙂

Rádi ti vystavíme dárkový poukaz, kontaktuj nás prosím e-mailem info@lyzuj-jako-buh.cz.