fbpx

FAMILY camp

7. – 10. 4. 2024, Livigno

Na tento termín ještě nejsi přihlášen.

Popis kempu

Děcka tentokrát bereme s sebou! Celou sezónu jste si o tento kemp říkali, tak jsme ho pro vás ještě na konec zimy naplánovali. Taky řešíte to věčné dilema rodičů, jestli
nechat děti doma a do lyžování pořádně šlapat (a ve skrytu duše vás to bude mrzet), nebo jet s celou rodinou a trávit půl dne v pluhu? 🙂 Pojeďte si s námi užít bezstarostnou dovolenou, kdy bude postaráno o program všech.

Jarní období je perfektní pro lyžování s dětmi. Slunce svítí, děti nemrznou, na sjezdovkách je méně lidí, takže jsou bezpečnější. Taky to znamená méně front a více prostoru pro váš trénink. Za tři dny v Alpách nalyžujete více, než za tuto celou bídnou zimu v Česku, to vám garantujeme. 🙂

Family camp s Lyžuj jako bůh

Obsah

Kemp je určen pro celé rodiny s dětmi. Zlepšování techniky je pro nás stejně důležité u dětí jako u dospělých. Myslíte to s lyžováním vážně a chcete, aby i vaše děti měly perfektní základy, získaly správné lyžařské návyky pod vedením zkušených trenérů? Školní lyžáky jsou sice super pro kolektiv, ale trochu méně pro výuku. U nás budou malí lyžaři trénovat v partě maximálně 5 dětí. Mezitím se stejně velké skupiny dospělých můžou zdokonalovat na pořádném svahu pod drobnohledem vlastního trenéra. Každý účastník kempu je pro nás stejně důležitý, snažíme se poskytnout individuální pozornost a péči všem.

Sejdeme se na hotelu v podvečer prvního dne a vysvětlíme plán. Ráno se potkáme nahoře na svahu, dopolední blok lyžování trvá 2,5 hodiny. Po společném obědě v restauraci na kopci pokračujeme odpoledním blokem. Následuje individuálně přesun na hotel a nakonec večerní videorozbor.

Podmínka: dítě musí sjet modrou sjezdovku a být samostatné v obsluze vleku. Vhodné pro děti od ročníku 2017 a starší.

Trenéři

Na tomto kempu se o tebe budou starat:

Trkyn

Trojnásobný mistr ČR ve slalomu, 6 let působil jako servisman a trenér ve světovém poháru.

Mára

Bůh na sněhu i na blátě, v létě vymění lyže za enduro. Zkus ho předjet!

Eliška

Nejmenší buddy na sjezdovce, ale lyžařské srdce má veliké.

Haldy

Drtič sjezdovek a Après-ski. Nejzábavnější trenér na svahu!

Lokalita

Livigno svah

Livigno je ideální pro rodiny s dětmi, protože nabízí lyžařské dálnice – dlouhé a široké svahy, které umožňují trénovat vlastním tempem a bez obav. Navíc je to vysoko položené středisko se zárukou sněhu až do dubna a 300 slunečnými dny v roce.

Ubytování

hotel livigno

Myslíme na pohodlí rodičů a vybrali jsme ubytování 100 m od lanovky, nebudeme tak trávit časy zbytečnými přejezdy. V ceně kempu je 3 denní pobyt se snídaní, můžete si připlatit i čtvtou noc. Součástí hotelu je restaurace a příjemný wellness. 

Cena: od 42 900 Kč

Pro individuální kalkulaci pro jiný počet dospělých
nebo dětí nás kontaktujte.

skier transparent background

FAQ

S jinými dotazy nás neváhej kontaktovat

Cena neobsahuje cestovní ani úrazové pojištění. Zařiď si prosím pojistku s plněním podle své volby a nezapomeň, aby zahrnovalo pojištění pro lyžování.

Tento kemp je určen pro pokročilejší lyžaře a pro všechny, kdo se dokáží pořádně hecnout. 🙂 Účastníky můžeme rozdělit podle výkonnosti a zařídit tak, aby si každý zalyžoval na maximum svých schopností.

Můžeme ti pomoct zařídit spolujízdu s ostatními účastníky, napiš nám e-mail, odkud pojedeš a kolik míst potřebuješ/nabízíš.

  • Částka je vratná v celé výši v případě stornování více než 30 dnů před termínem kempu.
  • 50 % celkové částky kempu v případě stornování více než 14 dnů před termínem kempu.
  • Částka je nevratná v případě stornování méně než 14 dnů před termínem kempu.

Kompletní obchodní podmínky najdete zde.

Budeš potřebovat lyže, hůlky, helmu, brýle, případně páteřák, oblečení podle aktuálního počasí. Zábava na večírek je taky vítána… 🙂

Rádi ti vystavíme dárkový poukaz, kontaktuj nás prosím e-mailem info@lyzuj-jako-buh.cz.