fbpx

Podzimní rozlyžování II.

30. 11. – 3. 12. 2023, Stubai

Na tento termín ještě nejsi přihlášen.

Popis kempu

Kemp pro všechny fyzicky zdatné lyžaře, kteří chtějí před sezónou zamakat na své technice.

Naladíme se na stejnou vlnu a tři dny pak budeme intenzivně pracovat na tvém lyžařském pokroku. Naši trenéři na tebe na svahu dohlédnou ostřížím zrakem a věř, že ti nedají nic zadarmo.  Úkol zní totiž jasně, zlepšit se!

Na kempu bude exkluzivně ve spolupráci s Madeja sport připraveno několik lyží z VIP sekce k vyzkoušení. Jako třešničku na dortu s sebou vezmeme na ukázku i lyže, na kterých jezdí závodníci světového poháru.

Jak jsme se měli na kempu loni se můžeš dočíst na blogu. 🙂

lyzari v alpach

Obsah

Naučíš se využít naplno potenciál carvingových lyží a zaříznout oblouk tak, aby patka lyže jela ve stejné stopě jako špička. Tvůj lyžařský postoj bude stabilní, s konstantním tlakem do holení, spodní polovina těla se bude pohybovat nezávisle na horní. Odneseš si sebejistotu v každém pohybu.

V průběhu kempu se soustředíme na praktické procvičování novinek tak, aby u každého došlo k co největšímu zlepšení. Pro zachování individuálního přístupu je maximální počet účastníků 8.

Trenéři

Na tomto kempu se o tebe budou starat:

Venca

Závodník par excellence, účastník Evropského poháru. S lyžema se narodil.

Monika Vostárková

Monča

Slunce našeho týmu, co prozáří každý nevlídný a zamračený den. Svítí na svahu i mimo něj. 🙂

Lokalita

stubai valley

Stubaiský ledovec, který je největším a nejznámějším v celém Rakousku, nabízí dostatečně široké a přehledné carvingové svahy ve výškách přes 3 000 metrů nad mořem.

Ubytování

alpine, building, cabin-15986.jpg

Ubytování ještě připravujeme. Penziony vybíráme vždy podle pozitivních zkušeností z minulých let. Nemusíš se bát, máme určité standardy. 🙂

Cena: 21 890 Kč

skier transparent background

FAQ

S jinými dotazy nás neváhej kontaktovat

Cena neobsahuje cestovní ani úrazové pojištění. Zařiď si prosím pojistku s plněním podle své volby a nezapomeň, aby zahrnovalo pojištění pro lyžování.

Kemp může absolvovat kdokoliv kromě naprostých začátečníků. Předpokládáme, že s námi sjedeš bez problémů červenou sjezdovku. Účastníky můžeme rozdělit podle výkonnosti a zařídit tak, aby si každý zalyžoval na maximum svých schopností.

Můžeme ti pomoct zařídit spolujízdu s ostatními účastníky, napiš nám e-mail, odkud pojedeš a kolik míst potřebuješ/nabízíš.

  • Částka je vratná v celé výši v případě stornování více než 30 dnů před termínem kempu.
  • 50 % celkové částky kempu v případě stornování více než 14 dnů před termínem kempu.
  • Částka je nevratná v případě stornování méně než 14 dnů před termínem kempu.

Kompletní obchodní podmínky najdete zde.

Budeš potřebovat lyže, hůlky, helmu, brýle, případně páteřák, oblečení podle aktuálního počasí. Zábava na večírek je taky vítána… 🙂

Rádi ti vystavíme dárkový poukaz, kontaktuj nás prosím e-mailem info@lyzuj-jako-buh.cz.