fbpx

Race camp s Kačou Pauláthovou

6. – 9. 10. 2022, Kaprun

Na tento termín ještě nejsi přihlášen.

Popis kempu

Lyžuj jako bůh ti přináší možnost trénovat s olympioničkou! Kdo bude rychlejší?

Tento kemp je jedinečná příležitost zalyžovat si s Kateřinou Pauláthovou a načerpat od ní všechny rady a tipy z vrcholového lyžování. Ovšem nejen to. Odpoledne tě čeká druhá fáze, která je pro lyžaře neméně důležitá –⁠ kondiční trénink. Ukážeme si základní i speciální cviky, které ti opravdu pomůžou na cestě k tomu být ještě lepším lyžařem. Nebudou chybět ani kompenzační cvičení, prostě jednoduše, nastartujeme tvou lyžařskou formu. Kemp pro všechny fyzicky zdatné lyžaře, kteří chtějí na sobě makat. Až se zima zeptá, budeš připraven!

Na kempu bude exkluzivně ve spolupráci s Madeja sport připraveno několik lyží z VIP sekce k vyzkoušení. Jako třešničku na dortu s sebou vezmeme na ukázku i lyže, na kterých závodila sama Kača.

katerina paulathova

Obsah

Kemp je určen pro nadšence do lyžování a je hodně intenzivní. Lyžuje se ve dvou skupinách po 4 lyžařích, každá se svým trenérem. Skupiny budou rotovat mezi Kačou a Vencou a každý tak dostane pořádnou dávku pozornosti a rad od těchto našich dvou skvělých závodníků.

Naučíš se techniky, které pomáhají lyžařům ve světovém poháru jet čistě a rychle. Vyjeď s námi na ledovec a odneseš si nejen nové znalosti, ale i super zážitky z této netradiční dovolené.

Trenéři

Na tomto kempu se o tebe budou starat:

katerina paulathova

Kača

Sedminásobná mistryně ČR, reprezentantka na olympiádě v Soči a Pchjongčchangu.

Venca

Závodník par excellence, účastník Evropského poháru. S lyžema se narodil.

Lokalita

Rakouský skiareál Kaprun je pouhých 450 km od Prahy. Perfektně upravené sjezdovky obklopené nejvyššími vrcholy Rakouska zaručují kvalitní zábavu!

Ubytování

alpine, building, cabin-15986.jpg

Ubytování ještě připravujeme. Penziony vybíráme vždy podle pozitivních zkušeností z minulých let. Nemusíš se bát, máme určité standardy. 🙂

Cena: 21 790 Kč

skier transparent background

FAQ

S jinými dotazy nás neváhej kontaktovat

Cena neobsahuje cestovní ani úrazové pojištění. Zařiď si prosím pojistku s plněním podle své volby a nezapomeň, aby zahrnovalo pojištění pro lyžování.

Tento kemp je určen pro pokročilejší lyžaře a pro všechny, kdo se dokáží pořádně hecnout. 🙂 Účastníky můžeme rozdělit podle výkonnosti a zařídit tak, aby si každý zalyžoval na maximum svých schopností.

Můžeme ti pomoct zařídit spolujízdu s ostatními účastníky, napiš nám e-mail, odkud pojedeš a kolik míst potřebuješ/nabízíš.

Storno podmínky a odkaz na obchodní podmínky

Budeš potřebovat lyže, hůlky, helmu, brýle, případně páteřák, oblečení podle aktuálního počasí. Zábava na večírek je taky vítána… 🙂

Rádi ti vystavíme dárkový poukaz, kontaktuj nás prosím e-mailem info@lyzuj-jako-buh.cz.