Race camp s Kačou Pauláthovou

Datum a lokalita v přípravě

Na tento termín ještě nejsi přihlášen.

Popis kempu

Lyžuj jako bůh ti přináší možnost trénovat s olympioničkou! Kdo bude rychlejší? 

Tento kemp je jedinečná příležitost zalyžovat si s Kateřinou Pauláthovou a načerpat od ní všechny rady a tipy z vrcholového lyžování. Ovšem nejen to. Odpoledne tě čeká druhá fáze, která je pro lyžaře neméně důležitá –⁠ kondiční trénink. Ukážeme si základní i speciální cviky, které ti opravdu pomůžou na cestě k tomu být ještě lepším lyžařem. Nebudou chybět ani kompenzační cvičení, prostě jednoduše, nastartujeme tvou lyžařskou formu.

Kemp pro všechny fyzicky zdatné lyžaře, kteří chtějí na sobě makat i mimo sezónu. Až se zima zeptá, budeš připraven!

katerina paulathova

Obsah

Kemp je určen pro nadšence do lyžování a je hodně intenzivní. Lyžuje se ve dvou skupinách po 4 lyžařích, každá se svým trenérem. Skupiny budou rotovat mezi Kačou a Vencou a každý tak dostane pořádnou dávku pozornosti a rad od těchto našich dvou skvělých závodníků.

Naučíš se techniky, které pomáhají lyžařům ve světovém poháru jet čistě a rychle. Vyjeď s námi na ledovec a odneseš si nejen nové znalosti, ale i super zážitky z této netradiční dovolené.

Trenéři

Na tomto kempu se o tebe budou starat:

katerina paulathova

Kača

Sedminásobná lyžařská mistryně ČR, reprezentantka na olympiádě v Soči a Pchjongčchangu.

Venca

Závodník par excellence, účastník Evropského poháru. S lyžema se narodil.

Lokalita

ski, matterhorn, the alps-3304481.jpg

Rakouský skiareál Kaprun je pouhých 450km od Prahy. Perfektně upravené sjezdovky obklopené nejvyššími vrcholy Rakouska zaručují kvalitní zábavu!

Ubytování

alpine, building, cabin-15986.jpg

Ubytování je v přípravě.

Cena: 21 790 Kč

skier transparent background

FAQ

S jinými dotazy nás neváhej kontaktovat

Cena neobsahuje cestovní ani úrazové pojištění. Zařiď si prosím pojistku s plněním podle své volby a nezapomeň, aby zahrnovalo pojištění pro lyžování.

Tento kemp je určen pro pokročilejší lyžaře a pro všechny, kdo se dokáží pořádně hecnout. 🙂 Účastníky můžeme rozdělit podle výkonnosti a zařídit tak, aby si každý zalyžoval na maximum svých schopností.

Můžeme ti pomoct zařídit spolujízdu s ostatními účastníky, napiš nám e-mail, odkud pojedeš a kolik míst potřebuješ/nabízíš.

Storno podmínky a odkaz na obchodní podmínky

Budeš potřebovat lyže, hůlky, helmu, brýle, případně páteřák, oblečení podle aktuálního počasí. Zábava na večírek je taky vítána… 🙂

Rádi ti vystavíme dárkový poukaz, kontaktuj nás prosím e-mailem info@lyzuj-jako-buh.cz.