fbpx

Půldenní lekce

Na tuto lekci ještě nejsi přihlášen.

Popis lekce

Vyhodnotíme situaci a ihned se vrhneme na zlepšování tvých dovedností. Zalyžuješ si s parťákem, od kterého se hodně naučíš a posuneš svou techniku o oblouk dál.

Díky názorným ukázkám a jasným pokynům se budeš viditelně zlepšovat jízdu za jízdou. Z lekce odejdeš s lepším pocitem a sebevědomím v každém oblouku.

man with girl on ski slope

Obsah

První dvě hodiny budeme intenzivně jezdit, pak si dáme 30 minut pauzu, kdy podle videa rozebereme chyby, na kterých je třeba pracovat. Nové poznatky převedeme do praxe v další hodině na svahu.

Už ses někdy viděl na videu? Videocoaching je jedna z nejefektivnějších metod k odstranění chyb. Ihned na svahu ti ukážeme, kde jsou tvoje mezery, a předvedeme, jak by to mělo vypadat správně. Při následné konzultaci u kávy uděláme celkovou videoanalýzu a vše ještě shrneme.

PS: „Hodina“ s námi trvá opravdu 60 minut, ne 50 nebo 45. Využíváme opravdu každou vteřinu tvého času, neodpočineš si ani na lanovce… 😉

Co říkají naši klienti

Ušetříte, když místo nových lyží investujete do odborníků, kteří vás naučí využít naplno potenciál vašich stávajících lyží.

Je mi 53 let a lyžuji od malička. Po nástupu carvingových lyží jsem se snažil jezdit řezaný oblouk, ale při vyšších rychlostech za mnou nezůstávaly „koleje“ a na rozbitější sjezdovce jsem více smýkal. Letos si mě vzal do parády Ondra Trčka z Lyžuj jako bůh. Dostal jsem několik přesně mířených rad a výsledek je fantastický. Pocit z jízdy mám minimálně o 30 % lepší a koleje jsou i tam, kde dříve nebyly. Je neskutečné, co dokážu pod vedením profesionála. 

Aleš Rára

Dolní Bečva

Cena: 3 490 Kč

skier transparent background

FAQ

S jinými dotazy nás neváhej kontaktovat

Najdeš nás v Beskydech. Naše domovské středisko je ski areál Bílá, trénujeme i na svahu v Karolince. Po domluvě a individuální kalkulaci jsme schopni zařídit lekci i v jiných lokalitách – Špindlerův mlýn, Bedřichov, Tanvaldský Špičák, Říčky v Orlických horách, nebo i v zahraničí.

Lekci může absolvovat kdokoliv kromě naprostých začátečníků. Předpokládáme, že s námi sjedeš bez problémů červenou sjezdovku.

Primárně se soustředíme na dospělé lyžaře a juniory. Můžeme ale trénovat i mladší děti, které už jsou schopnými lyžaři.

Abychom zachovali individuální přístup, na jednu lekci můžou přijít společně maximálně tři účastníci. Záleží na tvých prioritách – buď se chceš intenzivně věnovat svému pokroku, nebo si užít lyžovačku s kámošem. Každý další účastník platí zvýhodněnou cenu, takže si navíc můžete rozdělit náklady. 

Poukaz na lekci ti přijde po přijetí platby elektronicky na tvůj e-mail. Konkrétní termín si zarezervuješ nejlépe e-mailem info@lyzuj-jako-buh.cz nebo telefonicky 775 565 965. Připrav si prosím číslo poukazu. Zjistíme dostupnost trenéra a ozveme se ti zpět.

Poukaz platí jeden rok od data prodeje.