Race camp s Kačou Pauláthovou

Datum a lokalita v přípravě

Na tento termín ještě nejsi přihlášen.

Popis kempu

Kemp pro všechny fyzicky zdatné lyžaře, kteří chtějí před sezónou zamakat na své technice.

Naladíme se na stejnou vlnu a tři dny pak budeme intenzivně pracovat na tvém lyžařském pokroku. Profesionálně a koncepčně ti předáme, co jsme se naučili na nejvyšších světových soutěžích.

katerina paulathova

Obsah

Naučíš se využít naplno potenciál carvingových lyží a zaříznout oblouk tak, aby patka lyže jela ve stejné stopě jako špička. Tvůj lyžařský postoj bude stabilní, s konstantním tlakem do holení, spodní polovina těla se bude pohybovat nezávisle na horní. Odneseš si sebejistotu v každém pohybu.

V průběhu kempu se soustředíme na praktické procvičování novinek tak, aby u každého došlo k co největšímu zlepšení. Pro zachování individuálního přístupu je maximální počet účastníků 8.

Trenéři

Na tomto kempu se o tebe budou starat:

Ondra

Trojnásobný mistr ČR ve slalomu, trenér a servisman světového poháru.

Honza

Drtič sjezdovek a Après-ski. Nejzábavnější trenér na svahu!

Lokalita

ski, matterhorn, the alps-3304481.jpg

Rakouský skiareál Kaprun je pouhých 450km od Prahy. Perfektně upravené sjezdovky obklopené nejvyššími vrcholy Rakouska zaručují kvalitní zábavu i pro náročné.

Ubytování

alpine, building, cabin-15986.jpg

Budeme bydlte ve zbrusu nových apartmánech Elto Chalet Kaprun v centru Kaprunu. V každém apartmánu je k dispozici plně vybavená kuchyň a navíc je v domě i sauna.

Cena: 7 390 Kč

skier transparent background

FAQ

S jinými dotazy nás neváhej kontaktovat

Cena neobsahuje cestovní ani úrazové pojištění. Zařiď si prosím pojistku s plněním podle své volby a nezapomeň, aby zahrnovalo pojištění pro lyžování.

Kemp může absolvovat kdokoliv kromě naprostých začátečníků. Předpokládáme, že s námi sjedeš bez problémů červenou sjezdovku. Účastníky můžeme rozdělit podle výkonnosti a zařídit tak, aby si každý zalyžoval na maximum svých schopností.

Můžeme ti pomoct zařídit spolujízdu s ostatními účastníky, napiš nám e-mail, odkud pojedeš a kolik míst potřebuješ/nabízíš.

Storno podmínky a odkaz na obchodní podmínky

Budeš potřebovat lyže, hůlky, helmu, brýle, případně páteřák, oblečení podle aktuálního počasí. Zábava na večírek je taky vítána… 🙂

Rádi ti vystavíme dárkový poukaz, kontaktuj nás prosím e-mailem info@lyzuj-jako-buh.cz.