Prosluněné Alpy

2. – 5. 4. 2023, dobrému počasí vstříc

Na tento termín ještě nejsi přihlášen.

Popis kempu

Tenhle kemp bude takový mystery box – čertík z krabičky, kdy se necháš překvapit, jaké středisko na tebe vyskočí. V týdnu konání kempu vyhodnotíme podmínky a vyrazíme za SLUNCEM!

Tělo i duše nám prahne po vitamínu D. Už se tam vidíme… Nádherné počasí, perfektní sjezdovky, opalovačka, Aperol, kafíčko, prostě jarní pohodička na horách… 🙂 Ale nenech se zmást, budeme intenzivně makat na tvém lyžařském pokroku a z kempu odjedeš s pocitem, že jsi dřel na maximum. Ostřížím zrakem na tebe dohlédnou Venca s Márou a věř, že ti nedají nic zadarmo.

Na kempu bude exkluzivně ve spolupráci s Madeja sport připraveno několik lyží z VIP sekce k vyzkoušení. Jako třešničku na dortu s sebou vezmeme na ukázku i lyže, na kterých jezdí závodníci světového poháru. Abys měl představu o lokalitě, v plánu je region jižního Rakouska až severní Itálie.

lyzari v alpach

Obsah

Naučíš se využít naplno potenciál carvingových lyží a zaříznout oblouk tak, aby patka lyže jela ve stejné stopě jako špička. Tvůj lyžařský postoj bude stabilní, s konstantním tlakem do holení, spodní polovina těla se bude pohybovat nezávisle na horní. Odneseš si sebejistotu v každém pohybu.

V průběhu kempu se soustředíme na praktické procvičování novinek tak, aby u každého došlo k co největšímu zlepšení. Pro zachování individuálního přístupu je maximální počet účastníků 8.

Trenéři

Na tomto kempu se o tebe budou starat:

Venca

Závodník par excellence, účastník Evropského poháru. S lyžema se narodil.

Mára

Bůh na sněhu i na blátě, v létě vymění lyže za enduro. Zkus ho předjet!

Lokalita

stubai valley
Oblast Tyrolska patří mezi naše nejoblíbenější. Kombinace nádherné přírody, prvotřídní infrastruktury a pohostinnosti místních nás vždycky dostane. Pokud bude v Rakousku horší počasí, budeme kemp směřovat více na jih do Dolomit.

Ubytování

alpine, building, cabin-15986.jpg

Ubytování bude pravděpodobně apartmánového typu. Penziony vybíráme vždy podle pozitivních zkušeností z minulých let. Nemusíš se bát, máme určité standardy. 🙂

Cena: 20 390 Kč

skier transparent background

FAQ

S jinými dotazy nás neváhej kontaktovat

Cena neobsahuje cestovní ani úrazové pojištění. Zařiď si prosím pojistku s plněním podle své volby a nezapomeň, aby zahrnovalo pojištění pro lyžování.

Kemp může absolvovat kdokoliv kromě naprostých začátečníků. Předpokládáme, že s námi sjedeš bez problémů červenou sjezdovku. Účastníky můžeme rozdělit podle výkonnosti a zařídit tak, aby si každý zalyžoval na maximum svých schopností.

Můžeme ti pomoct zařídit spolujízdu s ostatními účastníky, napiš nám e-mail, odkud pojedeš a kolik míst potřebuješ/nabízíš.

Storno podmínky a odkaz na obchodní podmínky

Budeš potřebovat lyže, hůlky, helmu, brýle, případně páteřák, oblečení podle aktuálního počasí. Zábava na večírek je taky vítána… 🙂

Rádi ti vystavíme dárkový poukaz, kontaktuj nás prosím e-mailem info@lyzuj-jako-buh.cz.