fbpx

Prosluněné Alpy

7. – 10. 4. 2024, Stubai

Na tento termín ještě nejsi přihlášen.

Popis kempu

Tenhle kemp bude plný překvapení. Týden předem vyhodnotíme podmínky a vyrazíme za SLUNCEM! První volbou bude Stubai, ale nakonec to může být kdekoliv v krásné oblasti jižního Rakouska nebo severní Itálie. Bez ohledu na naše cílové místo to bude pro tebe skvělá příležitost k objevování nových možností pod vedením našich božských trenérů.

Tělo i duše nám prahne po vitamínu D. Už se tam vidíme… Nádherné počasí, perfektní sjezdovky, opalovačka, Aperol, kafíčko, prostě jarní pohodička na horách… 🙂 Ale nenech se zmást, budeme intenzivně makat na tvém lyžařském pokroku a z kempu odjedeš s pocitem, že jsi dřel na maximum. Ostřížím zrakem na tebe dohlédnou Venca s Mončou a věř, že ti nedají nic zadarmo.

Na kempu bude exkluzivně ve spolupráci s ATOMIC připraveno několik párů nejnovějších lyží k vyzkoušení! Jako třešničku na dortu s sebou vezmeme na ukázku i lyže, na kterých jezdí závodníci světového poháru.

lyzari na svahu v alpach

Obsah

Naučíš se využít naplno potenciál carvingových lyží a zaříznout oblouk tak, aby patka lyže jela ve stejné stopě jako špička. Tvůj lyžařský postoj bude stabilní, s konstantním tlakem do holení, spodní polovina těla se bude pohybovat nezávisle na horní. Odneseš si sebejistotu v každém pohybu.

V průběhu kempu se soustředíme na praktické procvičování novinek tak, aby u každého došlo k co největšímu zlepšení. Pro zachování individuálního přístupu je maximální počet účastníků 8.

Trenéři

Na tomto kempu se o tebe budou starat:

Venca

Závodník par excellence, účastník Evropského poháru. S lyžema se narodil.

Monika Vostárková

Monča

Slunce našeho týmu, co prozáří každý nevlídný a zamračený den. Svítí na svahu i mimo něj. 🙂

Lokalita

stubai valley
Oblast Tyrolska patří mezi naše nejoblíbenější. Kombinace nádherné přírody, prvotřídní infrastruktury a pohostinnosti místních nás vždycky dostane. Pokud bude v Rakousku horší počasí, budeme kemp směřovat více na jih do Dolomit.

Ubytování

alpine, building, cabin-15986.jpg

Ubytování bude pravděpodobně apartmánového typu. Penziony vybíráme vždy podle pozitivních zkušeností z minulých let. Nemusíš se bát, máme určité standardy. 🙂

Cena: 21 890 Kč

skier transparent background

FAQ

S jinými dotazy nás neváhej kontaktovat

Cena neobsahuje cestovní ani úrazové pojištění. Zařiď si prosím pojistku s plněním podle své volby a nezapomeň, aby zahrnovalo pojištění pro lyžování.

Kemp může absolvovat kdokoliv kromě naprostých začátečníků. Předpokládáme, že s námi sjedeš bez problémů červenou sjezdovku. Účastníky můžeme rozdělit podle výkonnosti a zařídit tak, aby si každý zalyžoval na maximum svých schopností.

Můžeme ti pomoct zařídit spolujízdu s ostatními účastníky, napiš nám e-mail, odkud pojedeš a kolik míst potřebuješ/nabízíš.

Storno podmínky a odkaz na obchodní podmínky

Budeš potřebovat lyže, hůlky, helmu, brýle, případně páteřák, oblečení podle aktuálního počasí. Zábava na večírek je taky vítána… 🙂

Rádi ti vystavíme dárkový poukaz, kontaktuj nás prosím e-mailem info@lyzuj-jako-buh.cz.