fbpx

Dětský race camp

16. – 19. 11. 2023, Pitztal

Na tento termín ještě nejsi přihlášen.

Popis kempu

Máte doma dítě, které to myslí s lyžováním vážně, a chcete aby získalo ty správné lyžařské návyky a techniku pod vedením zkušených trenérů? Pojeďte si společně užít perfektní lyžovačku na ledovec Pitztal, odpočinout si ve vyhlášeném rodinném hotelu s domácí tyrolskou kuchyní a příjemným saunovým světem.

Během tří dnů lyžování se náš tým postará o pokrok vašeho dítěte. Stejně důležité ale je, abyste si dovolenou užili i vy, rodiče. Právě proto jsme pro vás vybrali čtyřhvězdičkový rodinný hotel Kirchenwirt, který je vyhlášený svou domácí kuchyní a útulným prostředím. Na hotelu je dětský koutek, saunový svět a autem jste za 5 min u nástupní stanice na ledovec.

Pitztal nabízí mírné a široké sjezdovky ideální pro děti, najdeme zde i terénní vlny a boule, které si malí závodníci určitě oblíbí. Rodiče si mohou zajezdit na středně i velmi prudkých svazích a určitě ocení i kafe s dortíkem v prosklené restauraci v 3 440 m. n. m.

Dětský race camp

Obsah

S novou generací lyžařů budeme zábavnou formou pilovat techniku a naťukneme i závodní přípravu. Limit 3 dětí na jednoho trenéra zaručí, že výuka bude opravdu efektivní. Začneme tréninkem ve volné jízdě, aby se ratolesti mohly plně soustředit na své tělo a vnímat jeho pohyby. Později vyzkoušíme i malé dětské brány pro nácvik rytmu oblouků.

Sejdeme se na hotelu v podvečer prvního dne a po večeři si vysvětlíme plán na další den. Ráno děti přebereme nahoře na ledovci cca v 8:30, dopolední blok lyžování trvá 2 hodiny. Po společném obědě v restauraci na ledovci pokračujeme odpoledním blokem od 12:00 do 14:00. Následuje individuálně přesun na hotel, krátký odpočinek a odpolední výklus, protažení a hry společně s trenéry. Během této doby mohou rodiče v klidu využít např. saunový svět (děti předáváme před večeří).

Podmínka: dítě musí sjet modrou sjezdovku a být samostatné v obsluze vleku. Vhodné pro děti od ročníku 2015 a starší.

Trenéři

Na tomto kempu se o tebe budou starat:

Monika Vostárková

Monča

Slunce našeho týmu, co prozáří každý nevlídný a zamračený den. Svítí na svahu i mimo něj. 🙂

Mára

Bůh na sněhu i na blátě, v létě vymění lyže za enduro. Zkus ho předjet!

Zajímá tě, jak to na kempu může vypadat?

Přečti si článek na blogu a mrkni na video a fotky z minulé akce. 🙂

Lokalita

Pitztal

Ledovec Pitztal, nejvýše položený ledovcový skiareál v Rakousku, nabízí rozmanité sjezdovky všech obtížností a skvělé podmínky pro začátečníky i náročné lyžaře.

Ubytování

Kirchenwirt

4 hvězdičkový rodinný hotel Kirchenwirt se skvělým zázemím, saunovým světem a vynikající tyrolskou domácí kuchyní si prostě zamilujete.

Cena: 31 900 Kč

skier transparent background

FAQ

S jinými dotazy nás neváhej kontaktovat

Cena neobsahuje cestovní ani úrazové pojištění. Zařiď si prosím pojistku s plněním podle své volby a nezapomeň, aby zahrnovalo pojištění pro lyžování.

Tento kemp je určen pro pokročilejší lyžaře a pro všechny, kdo se dokáží pořádně hecnout. 🙂 Účastníky můžeme rozdělit podle výkonnosti a zařídit tak, aby si každý zalyžoval na maximum svých schopností.

Můžeme ti pomoct zařídit spolujízdu s ostatními účastníky, napiš nám e-mail, odkud pojedeš a kolik míst potřebuješ/nabízíš.

  • Částka je vratná v celé výši v případě stornování více než 30 dnů před termínem kempu.
  • 50 % celkové částky kempu v případě stornování více než 14 dnů před termínem kempu.
  • Částka je nevratná v případě stornování méně než 14 dnů před termínem kempu.

Kompletní obchodní podmínky najdete zde.

Budeš potřebovat lyže, hůlky, helmu, brýle, případně páteřák, oblečení podle aktuálního počasí. Zábava na večírek je taky vítána… 🙂

Rádi ti vystavíme dárkový poukaz, kontaktuj nás prosím e-mailem info@lyzuj-jako-buh.cz.