fbpx

Hvězdná lekce s Klárou Křížovou

Na tuto lekci ještě nejsi přihlášen.

Popis lekce

Tohle jen tak někde nezažiješ! Už ses někdy potkal osobně se sportovcem, kterého znáš jen z televize? A mohl se od něj dokonce učit, přijímat rady a čerpat zkušenosti? Přijď si zatrénovat s Klárou Křížovou, českou reprezentantkou a účastnicí olympijských her ve Vancouveru a v Soči!

Máš jedinečnou příležitost zažít trénink, o kterém se většině lidí jenom zdá. Klára je specialistkou na rychlostní disciplíny, takže si budeš muset trochu máknout, abys ji dohnal. 🙂 I nyní, po ukončení dráhy profesionální závodnice, je stále ve světě sportu velmi aktivní a věnuje se lektorování jógy a zdravého pohybu. Dokáže vysvětlit nejen techniku na lyžích, ale i jak se chovat ke svému tělu. Poradí ti posilovací a kompenzační cvičení přesně pro tebe. 

Před dvěma lety se Klára k alpskému lyžování vrátila v pozici spolukomentátorky České televize. Je tedy jisté, že každý její pokyn snadno pochopíš. Tahle kráska kolem sebe šíří optimismus, rozdává pohodu a radost, ale dokáže i pořádně namotivovat. Tak pojď do toho!

Klára Křížová

Obsah

Lekce je pouze pro 3 účastníky. Celkem s Klárou strávíš 5 hodin na svahu ve Špindlerově mlýně. Během obědové pauzy se uvidíš na videu a možná se dozvíš i nějaké zajímavé historky. 🙂 Termíny lekcí budou vždy vypsány pár dní dopředu, jelikož je Klára hodně vytížená. Jeden termín pro tebe máme již teď, tak neváhej, ať ti zbyde místo.

Přihlas se na pátek 23. února!

Na svahu nastraž uši a dobře poslouchej Klářiny rady, protože ona opravdu ví,  jak lyže ovládnout i v obrovských rychlostech: „Hlavní je cítit se na lyžích bezpečně a vždycky je mít pod kontrolou. Není frajeřina jet bez přemýšlení rovně z kopce dolů. Mnohem víc zapůsobíš, když dokážeš udělat čistý zatočený oblouk. Budu se na tebe těšit na kopci!“

Kdo je Klára Křížová?

Klára vyrůstala v lyžařské rodině, která byla pro ni vzorem k nastartování vlastní lyžařské kariéry. Je totiž dcerou bronzové olympijské medailistky ve sjezdu ze Sarajeva 1984 Olgy Charvátové-Křížové.

Stala se reprezentantkou ČR, dvakrát se zúčastnila ZOH, třikrát Mistrovství světa, několikrát bodovala ve Světovém poháru. Své kariérní maximum zajela na olympiádě v Soči, kde skončila v super-G na 17. místě, 19. v superkombinaci a 21. ve sjezdu. V té době byl mimochodem jejím servismanem náš Ondra. 😉

Nyní se věnuje svému synovi Teodorovi, výuce lyžování, lektorství jógy a kondičnímu trenérství. Také ji můžeš zaznamenat v roli sportovní expertky na ČT sport.

Přečti si její sportovní příběh upřímně na webu Bez frází.

Cena: 5 290 Kč

Klára Křížová ZOH Soči

FAQ

S jinými dotazy nás neváhej kontaktovat

Najdeš nás v Beskydech. Naše domovské středisko je ski areál Bílá, trénujeme i na svahu v Karolince. Po domluvě a individuální kalkulaci jsme schopni zařídit lekci i v jiných lokalitách – Špindlerův mlýn, Bedřichov, Tanvaldský Špičák, Říčky v Orlických horách, nebo i v zahraničí.

Lekci může absolvovat kdokoliv kromě naprostých začátečníků. Předpokládáme, že s námi sjedeš bez problémů červenou sjezdovku.

Primárně se soustředíme na dospělé lyžaře a juniory. Můžeme ale trénovat i mladší děti, které už jsou schopnými lyžaři.

Abychom zachovali individuální přístup, na jednu lekci můžou přijít společně maximálně tři účastníci. Záleží na tvých prioritách – buď se chceš intenzivně věnovat svému pokroku, nebo si užít lyžovačku s kámošem. Každý další účastník platí zvýhodněnou cenu, takže si navíc můžete rozdělit náklady. 

Poukaz na lekci ti přijde po přijetí platby elektronicky na tvůj e-mail. Konkrétní termín si zarezervuješ nejlépe e-mailem info@lyzuj-jako-buh.cz nebo telefonicky 775 565 965. Připrav si prosím číslo poukazu. Zjistíme dostupnost trenéra a ozveme se ti zpět.

Poukaz platí jeden rok od data prodeje.