fbpx

Hvězdná lekce s olympijským medailistou

Na tuto lekci ještě nejsi přihlášen.

Popis lekce

Tohle jen tak někde nezažiješ! Už ses někdy potkal osobně se sportovcem, kterého znáš jen z televize? A mohl se od něj dokonce učit, přijímat rady a čerpat zkušenosti?

Přijď si zatrénovat s Honzou Hudcem, který na olympijských hrách v Soči vybojoval bronzovou medaili v Super-G! Tenhle borec vážně lyžuje jako bůh. 🙂

Máme ti ho představit tochu víc? Honzův příběh je jako z televizního seriálu plného nečekaných zvratů. Lyžování je ale jeho život. Pod svahem ho v davu poznáš podle největšího úsměvu a energie, která z něj doslova tryská. Před pár lety se vrátil z Kanady, kde prožil většinu svého života. Teď je ale zpátky v Čechách a bude koučovat právě tebe! 

Honza Hudec

Obsah

Lekce je pouze pro 3 účastníky. Celkem s Honzou strávíš 5 hodin na svahu na Bílé. Během obědové pauzy se uvidíš na videu a možná se dozvíš i nějaké zajímavé historky. 🙂 Termíny lekcí budou vždy vypsány pár dní dopředu, jelikož je Honza hodně vytížený. První dva termíny pro tebe máme již teď, tak neváhej, ať ti zbyde místo. Přihlas se na středu 20. nebo 27. prosince!

Na svahu nastraž uši a dobře poslouchej Honzovy rady, protože tenhle mistr opravdu ví,  jak lyže ovládnout. Svou lyžařskou techniku celý život piloval na svazích Severní Ameriky a tak ti může přinést nový pohled na věc.

Po svém životním úspěchu na olympiádě, kde zajel na setinu stejný čas jako jeho rival Bode Miller, a tak skončili oba dva s bronzovou medailí, se Honza postupně přetvářel v kouče a mentora dalších lyžařů ze světového poháru. Máš jedinečnou šanci dostat trénink, o kterém se většině lidí jenom zdá.

Kdo je Honza Hudec?

Honza se narodil v Šumperku, ale většinu svého života prožil v Kanadě, kam se jeho rodiče rozhodli emigrovat. Jeho otec byl mistrem Československa ve sjezdovém lyžování a v Kanadě pracoval jako lyžařský trenér. To předurčilo Honzovu úspěšnou lyžařskou dráhu.

Od roku 1999 byl Honza členem kanadského národního týmu. Prvního vítězství ve Světovém poháru se dočkal v roce 2007, kdy vyhrál v Lake Louise závod ve sjezdu. Ve stejném roce přišel další velký úspěch, a to stříbrná medaile na mistrovství světa ve švédském Åre.

Největšího úspěchu dosáhl na ZOH 2014 v Soči, kde získal bronzovou medaili v Super-G. Byla to první medaile z alpských disciplín pro Kanadu po 20 letech.

Přečti si jeho celý neskutečný příběh upřímně na webu Bez frází.

Cena: 5 390 Kč

FAQ

S jinými dotazy nás neváhej kontaktovat

Najdeš nás v Beskydech. Naše domovské středisko je ski areál Bílá, trénujeme i na svahu v Karolince. Po domluvě a individuální kalkulaci jsme schopni zařídit lekci i v jiných lokalitách – Špindlerův mlýn, Bedřichov, Tanvaldský Špičák, Říčky v Orlických horách, nebo i v zahraničí.

Lekci může absolvovat kdokoliv kromě naprostých začátečníků. Předpokládáme, že s námi sjedeš bez problémů červenou sjezdovku.

Primárně se soustředíme na dospělé lyžaře a juniory. Můžeme ale trénovat i mladší děti, které už jsou schopnými lyžaři.

Abychom zachovali individuální přístup, na jednu lekci můžou přijít společně maximálně tři účastníci. Záleží na tvých prioritách – buď se chceš intenzivně věnovat svému pokroku, nebo si užít lyžovačku s kámošem. Každý další účastník platí zvýhodněnou cenu, takže si navíc můžete rozdělit náklady. 

Poukaz na lekci ti přijde po přijetí platby elektronicky na tvůj e-mail. Konkrétní termín si zarezervuješ nejlépe e-mailem info@lyzuj-jako-buh.cz nebo telefonicky 775 565 965. Připrav si prosím číslo poukazu. Zjistíme dostupnost trenéra a ozveme se ti zpět.

Poukaz platí jeden rok od data prodeje.