Celodenní lekce

Na tuto lekci ještě nejsi přihlášen.

Popis lekce

Intenzivní a komplexní trénink lyžování. Na výuku máme celý den, takže se do toho můžeme pořádně opřít.

Kromě radosti z lyžování a zlepšení stylu jízdy je cílem také vnímání vlastního těla a hlubší pochopení všech souvislostí. Z lekce budeš odcházet s krásně vybroušenou technikou.

men with girl on the ski slope

Obsah

Součástí této lekce je celkem 5 hodin na svahu s obědovou pauzou, u které se můžeš našich trenérů zeptat na cokoliv tě bude zajímat (technické vybavení, servis lyží, doporučení tréninku…).

Už ses někdy viděl na videu? Videocoaching je jedna z nejefektivnějších metod k odstranění chyb. Ihned na svahu ti ukážeme, kde jsou tvoje mezery, a předvedeme, jak by to mělo vypadat správně. Při obědě uděláme celkovou videoanalýzu a vše ještě shrneme.

Celodenní trénink je ideální i pro skupinu 2-3 osob, každý další účastník zaplatí zvýhodněnou cenu.

Co říkají naši klienti

Elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Nam varius consectetur. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kelly Joe

CEO, Acme Industries

Cena: 4 390 Kč

skier transparent background

FAQ

S jinými dotazy nás neváhej kontaktovat

Najdeš nás v Beskydech. Naše domovské středisko je ski areál Bílá, trénujeme i na svahu v Karolince. Po domluvě a individuální kalkulaci jsme schopni zařídit lekci i v jiných lokalitách – Špindlerův mlýn, Bedřichov, Tanvaldský Špičák, Říčky v Orlických horách, nebo i v zahraničí.

Lekci může absolvovat kdokoliv kromě naprostých začátečníků. Předpokládáme, že s námi sjedeš bez problémů červenou sjezdovku.

Primárně se soustředíme na dospělé lyžaře a juniory. Můžeme ale trénovat i mladší děti, které už jsou schopnými lyžaři.

Abychom zachovali individuální přístup, na jednu lekci můžou přijít společně maximálně tři účastníci. Záleží na tvých prioritách – buď se chceš intenzivně věnovat svému pokroku, nebo si užít lyžovačku s kámošem. Každý další účastník platí zvýhodněnou cenu, takže si navíc můžete rozdělit náklady. 

Poukaz na lekci ti přijde po přijetí platby elektronicky na tvůj e-mail. Konkrétní termín si zarezervuješ nejlépe e-mailem info@lyzuj-jako-buh.cz nebo telefonicky 775 565 965. Připrav si prosím číslo poukazu. Zjistíme dostupnost trenéra a ozveme se ti zpět.

Poukaz platí jeden rok od data prodeje.