fbpx

Celodenní lekce

Na tuto lekci ještě nejsi přihlášen.

Popis lekce

Intenzivní a komplexní trénink lyžování. Na výuku máme celý den, takže se do toho můžeme pořádně opřít.

Kromě radosti z lyžování a zlepšení stylu jízdy je cílem také vnímání vlastního těla a hlubší pochopení všech souvislostí. Z lekce budeš odcházet s krásně vybroušenou technikou.

Lyžaři ve středisku Bílá

Obsah

Součástí této lekce je celkem 5 hodin na svahu s obědovou pauzou, u které se můžeš našich trenérů zeptat na cokoliv tě bude zajímat (technické vybavení, servis lyží, doporučení tréninku…).

Už ses někdy viděl na videu? Videocoaching je jedna z nejefektivnějších metod k odstranění chyb. Ihned na svahu ti ukážeme, kde jsou tvoje mezery, a předvedeme, jak by to mělo vypadat správně. Při obědě uděláme celkovou videoanalýzu a vše ještě shrneme.

Celodenní trénink je ideální i pro skupinu 2-3 osob, každý další účastník zaplatí zvýhodněnou cenu 1 200 Kč.

PS: „Hodina“ s námi trvá opravdu 60 minut, ne 50 nebo 45. Využíváme opravdu každou vteřinu tvého času, neodpočineš si ani na lanovce… 😉

Co říkají naši klienti

Nyní dokážu podstatně lépe vnímat chyby a díky tomu se i sám posouvat dál.

Od ženy jsem dostal k narozeninám poukaz na lekci od Lyžuj jako bůh. Nejdříve jsem si říkal, co mě asi o tom lyžování můžou naučit, a tak jsem sebou vzal i svou dceru, která lyžuje v závodním týmu, s tím, že se budeme soustředit hlavně na ni. Nicméně po pár jízdách a zhlédnutí videa jsem konstatoval, že možná základy umím, ale na technice je třeba hodně zapracovat. Po víkendovém ježdění jsem po čtyřiceti letech lyžování pochopil, co mám dělat. Při každé jízdě se soustředím na rady trenéra a cítím, jak se můj styl mění. Byli jsme s dcerou oba tak spokojení, že jsme si i přes velkou vzdálenost do Beskyd vyžádali další hodiny.

Michal Čechura

Plzeň

Cena: 5 490 Kč

skier transparent background

FAQ

S jinými dotazy nás neváhej kontaktovat

Najdeš nás v Beskydech. Naše domovské středisko je ski areál Bílá, trénujeme i na svahu v Karolince. Po domluvě a individuální kalkulaci jsme schopni zařídit lekci i v jiných lokalitách – Špindlerův mlýn, Bedřichov, Tanvaldský Špičák, Říčky v Orlických horách, nebo i v zahraničí.

Lekci může absolvovat kdokoliv kromě naprostých začátečníků. Předpokládáme, že s námi sjedeš bez problémů červenou sjezdovku.

Primárně se soustředíme na dospělé lyžaře a juniory. Můžeme ale trénovat i mladší děti, které už jsou schopnými lyžaři.

Abychom zachovali individuální přístup, na jednu lekci můžou přijít společně maximálně tři účastníci. Záleží na tvých prioritách – buď se chceš intenzivně věnovat svému pokroku, nebo si užít lyžovačku s kámošem. Každý další účastník platí zvýhodněnou cenu, takže si navíc můžete rozdělit náklady. 

Poukaz na lekci ti přijde po přijetí platby elektronicky na tvůj e-mail. Konkrétní termín si zarezervuješ nejlépe e-mailem info@lyzuj-jako-buh.cz nebo telefonicky 775 565 965. Připrav si prosím číslo poukazu. Zjistíme dostupnost trenéra a ozveme se ti zpět.

Poukaz platí jeden rok od data prodeje.