fbpx

Firemní akce

Božská firemní akce na horách

Už jste dlouho zavření v kancelářích? Cítíme, že váš tým potřebuje vlít do žil novou energii.

Připravíme pro vás akci, na kterou budete vzpomínat. Libovolně si nakombinujte program nebo vymyslete svůj vlastní, který vyladíme do posledního detailu.

Vytáhněte společně paty z města, s námi si užijete hory zábavy!

lyzuj jako buh

Zajímají tě podrobnosti nebo nezávazná individuální nabídka?

Zlepši svůj lyžařský styl

Postaráme se o lyžaře sporťáky i lyžaře pohodáře tak, aby všichni zdokonalili své jízdní dovednosti a získali jistotu za jakýchkoliv podmínek. Každý den vás čekají lekce na svahu a večerní rozbory videa, workshopy nebo zajímavé debaty.

O nic se nestarej

Připravíme program s ohledem na cíl akce, termín, počet osob i rozpočet. Během let jsme navštívili mnoho zemí, destinací a středisek, díky těmto zkušenostem umíme vybrat tu nejvhodnější lokalitu podle zadání. Firemní akce lze uskutečnit ve větších střediscích v ČR, na Slovensku a samozřejmě v Alpách. Uspokojíme i nejnáročnější požadavky.

Načerpej energii

Rozhodneš se sám, jestli budeš chtít hlavně lyžovat, nebo podnikat túru do hor na bombardino. Doprovodný program může být jak vzdělávací, tak i zážitkový. Potěšíme gurmány i adrenalinové nadšence. Nabitý den příjemně zakončí
Après-ski, wellness nebo pořádný večírek.

Na co se můžeš těšit?

Co umíme dál přichystat?

Teambuilding i odměna pro zaměstnance

Co říkají naši klienti

Velký progres na lyžích, sranda na svahu i mimo něj.

Na tomhle výletě nebudete jen hltat nekonečné kilometry sjezdových tratí. Budete odjíždět nabušeni informacemi a každý člen výpravy opravdu posune svůj lyžařský styl dopředu. Překvapilo mě, jak intenzivní, ale zároveň zábavný to byl víkend.

Zbyněk Moural

Izolace Moural