Extra služby

Extra služby

Víme vše, co by tě mohlo zajímat ohledně lyžování

Trénink/závody v branách pro rekreační lyžaře

Vyzkoušej si, jaké je to jezdit v trati obřího slalomu, zrychlovat a posouvat své limity. Zažij ten pocit, který mají při průjezdu časomírou závodníci světového poháru. Po tréninku probíhá videorozbor, své jízdy si můžeš odnést na flash disku.

Trénink v branách pro závodníky

Zajistíme individuální trénink závodníků, kteří chtějí zamakat a udělat posun v technice. Ať už ve volné jízdě nebo v branách. Disponujeme veškerým potřebným vybavením, je jen na tobě, o jaký typ tréninku máš zájem.

Doporučení/výběr lyžařského vybavení

Víš, že volba správných lyžařských bot může mít na tvé lyžování větší vliv než nejnovější model lyží? A řešil jsi nákup vybavení podle tvé váhy, tělesné konstituce a techniky jízdy? Že ne? V tom případě nastal čas začít opravdu lyžovat.

Závodní servis lyží

Ester Ledecká, Klára Křížová, Kateřina Pauláthová a další závodníci ze Světového poháru svěřili své vybavení do našich rukou. Je to opravdu alchymie, načerpali jsme znalosti od nejlepších na světě - na olympijských hrách v Soči, Pchjongčchangu a během 5 let ve Světovém poháru. Teď pomůžeme i tobě k dokonale připraveným lyžím a věř, že na svahu to poznáš.

Testování závodních speciálek

Chceš si vyzkoušet, jak rozdílná je závodní lyže oproti běžné, kterou ti prodají v obchodě? Půjčíme ti obřačku, která tě v oblouku podrží. Nebo slalomku, která ti nedá vydechnout a bude tě vystřelovat z každého oblouku. A lyže na super-G jsou už úplně jiná liga. Jelikož tyhle lyže nejsou žádná ořezávátka, vybereme pro test vhodné podmínky a naučíme tě, jak držet “otěže”.

Lyžuj s hvězdou

Na trénink, firemní akci či jinou větší událost jsme schopni zajistit účast těchto lyžařských es: Ondřej Bank, Jan Hudec, Dan Paulus, Klára Křížová a Kateřina Pauláthová. Poměř se v trati s profesionály nebo později při Après-ski společně proberte zákulisí vrcholového sportu.